Kilka słów

o Restauracji Ombrello

Nie korzystamy z gotowych produktów.

Za nasze zadanie postawiliśmy sobie jak najlepsze odwzorowanie dań śródziemnomorskich. W menu można znaleźć takie pozycje jak między innymi foccacia, arancini czy makarony. Najważniejszy dla nas jest smak potraw, dlatego wszystko robione jest na miejscu ze wspaniałych półproduktów z różnych zakątków świata, aby zadowolić każdego gościa restauracji. Zadbaliśmy również o staranną selekcję win, które podkreślą aromat każdego dania.

Rewelacyjny klimat, unoszący się zapach śródziemnomorskich dań przygotowywanych na miejscu, muzyka podkreślająca piękno włoskiej prostoty, wina dopełniające całość, a to wszystko znaleźć można w restauracji, która znajduje się w samym sercu pięknego Gdańska. Zapraszamy do Ombrello!

ombrello-o-nas1
ombrello-o-nas4
ombrello-o-nas3

Restauracja Ombrello

To, co najwspanialsze jest w restauracji to klimat, który tworzą ludzie, nie tylko tam pracujący, ale także odwiedzający. Mamy nadzieję, że po spotkaniu z restauracją Ombrello zostanie ona w Państwa sercach jeszcze na długi czas, dzięki czemu będziecie Państwo mieli ochotę do nas powracać. Ciężko pracujemy, aby zadowolić najbardziej wymagających gości i każdego obsłużyć na najwyższym poziomie.

Śródziemnomorska restauracja to spełnienie naszych gastronomicznych marzeń, w którą włożyliśmy całe nasze serca. Chcemy stworzyć rodzinną atmosferę pełną smacznego jedzenia, dobrego wina, wspaniałych gości, uśmiechów i rozmów w otoczeniu cudownej Gdańskiej Starówki.